TOP 6 wózków idealnych na wakacje

2019-03-31
TOP 6 wózków idealnych na wakacje
Wybór wózka dziecięcego na wakacje rządzi się trochę innymi prawami, niż w przypadku wózka z którego korzystamy na co dzień. Wybierając się na wakacje, niezależnie czy samochodem czy samolotem, dużą rolę zaczyna odgrywać jego wielkość po złożeniu, waga oraz jego system składania. 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze kwestie na które warto zwrócić uwagę:

SYSTEM SKŁADANIA 
W tym przypadku mamy do wyboru system składnia na płasko oraz w formie parasolki. Przy podróży samolotem opcja składania na płasko będzie bardzo przydatna, ponieważ przy odpowiednich wymiarach po złożeniu, możemy traktować go jako bagaż podręczny. 
Należy jednak upewnić się jakie wymiary bagażu podręcznego oraz możliwości wnoszenia wózków na pokład samolotu akceptuje linia lotnicza, którą podróżujemy. Warto również zwrócić uwagę, żeby móc złożyć wózek w jednej części, najlepiej jedną ręką.

WIELKOŚĆ PO ZŁOŻENIU oraz WAGA
Bardzo ważnym aspektem jest również składanie do jak najmniejszych rozmiarów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić miejsce w bagażniku lub podczas podróży samolotem. Niektóre modele kompaktowych wózków, po złożeniu mogą kusić wielkością damskiej torebki. Gdy waga wózka jest mniejsza, zdecydowanie ułatwi nam to podróżowanie, w momencie gdy musimy dodatkowo zwrócić uwagę na walizki, bagaż podręczny oraz najmłodszych podróżników, którzy w danym momencie nie mają ochoty na siedzenie w wózku.

Przygotowaliśmy dla Was kilka modeli wózków z naszej oferty, które polecamy na wakacyjną podróż:


 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zobacz również pozostałe wózki spacerowe!

pixel