Pluszowy słoń mama i dziecko Les Ptipotos błękitny | Yamann

Pluszowy słoń mama i dziecko Les Ptipotos błękitny | Yamann
149,00 zł / szt.
Obserwuj Porównaj

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z Paczkomatami Inpost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Dawno, dawno temu, w lesie miękkim jak chmurka, żył sobie błękitny słoń Dimoitou. Nie bał się smutków ani sekretów – zbierał je w swoim uszastym pamiętniku i zamieniał w uśmiechy. Pewnego dnia znalazł w trawie malutkiego słonika – od tej chwili byli nierozłączni. Ich historia trwa do dziś – a Ty możesz stać się jej częścią.

  • Pluszowa miękkość – stworzona do wieczornych przytulanek
  • Duże, sympatyczne oczy – rozumieją każdą emocję
  • Zestaw mama i dziecko – do zabawy w opiekę i bliskość
  • Idealny na prezent – uniwersalny i bezpieczny od 0+
  • Rozmiar: 35 x 21 x 11 cm

Dołącz do bajki, która nigdy się nie kończy – wystarczy, że przytulisz Dimoitou.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel