Niezbędnik mamy karmiącej - produkty pomocne podczas laktacji

2019-08-05
Niezbędnik mamy karmiącej - produkty pomocne podczas laktacji

Karmienie piersią to bardzo piękny czas, ale pierwsze tygodnie od narodzin, mogą upływać na nauce karmienia noworodka. Dlatego już w ciąży warto zaopatrzyć się w niezbędne produkty, które są w stanie zwiększyć komfort podczas karmienia piersią.

Wygodny biustonosz do karmienia z odpinanymi miseczkami, pozwoli komfortowo nakarmić nasze Maleństwo bez konieczności zdejmowania biustonosza. Podczas pierwszych tygodni laktacji bardzo przydatne są wkładki laktacyjne, które chronią skórę oraz ubranie przed poplamieniem mlekiem pomiędzy karmieniami. Do wyboru mamy wkładki jednorazowe oraz wielorazowe.

W babyhit.pl znajdziecie również duży wybór nakładek na brodawki, ochronne osłony oraz łagodzące kremy i maści, które złagodzą ból i przyśpieszą gojenie podrażnionych brodawek.

Jedną z najbardziej przydatnych pozycji na wyprawkowej liście jest laktator. W ofercie posiadamy ogromny wybór laktatorów manulanych oraz elektrycznych. A gdy mamy nadmiar pokarmu lub potrzebę przechowania go na później, bardzo przydatną pozycją są sterylne woreczki lub pojemniki, dzięki którym możemy przechowywać oraz zamrażać pokarm.

Podczas karmienia piersią niezwykle przydatne dla mamy jak i dziecka są poduszki oraz chusty, które bardzo zwiększają komfort podczas karmienia.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie produktów, które są niezwykle wspierające podczas karmienia piersią, zwłaszcza w pierwszych tygodniach od pojawienia się na świecie dziecka.

Polecane
pixel