Chicco

323

Oczekujesz przyjścia na świat nowego członka rodziny? Przygotuj się na wspaniałą przygodę i ogromne wyzwanie, jakim jest rodzicielstwo. Postaw na akcesoria, zabawki i wyposażenie marki CHICCO. W ofercie Babyhit.pl przygotowaliśmy produkty, które pomogą Ci w codziennych obowiązkach i zapewnieniu maluszkowi odpowiednich warunków do rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z CHICCO – marką wspierającą noworodki i dorosłych.

CHICCO – jakość potwierdzona przez rodziców

Artykuły dla dzieci muszą być przystosowane do bardzo surowych norm i standardów. Muszą one gwarantować dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Standardowe atesty nie są więc wyznacznikiem wyróżniającym konkurencyjne marki na tle CHICCO – firmy posiadającej certyfikaty potwierdzające wykorzystanie sprawdzonych materiałów wysokiej klasy i dbałości o najdrobniejsze detale. Przekłada się to z kolei na niezawodność, wygodę użytkowania, żywotność i funkcjonalność dostępnych produktów.

W Babyhit.pl znajdziesz m.in. takie produkty dla dzieci marki CHICCO jak:

- łóżeczka,
- krzesełka do karmienia,
- huśtawki,
- foteliki samochodowe,
- gry i zabawki (zarówno klasyczne, jak i interaktywne),
- wyposażenie dla rodziców i opiekunów.

Znajdziesz więc wszystko, czego możesz potrzebować – zarówno w domu, jak i podczas spacerów. Postaw na komfort i rozwój swojej pociechy z wyposażeniem marki CHICCO.

CHICCO to firma stworzona w 1958 roku. Jej założycielem był Pietro Catelli – świeżo upieczony rodzic szukający sposobu na to, by poprawić poziom bezpieczeństwa i wygody dzieci do 36 roku życia, nie zapominając o komforcie opiekunów. Dziś produkty CHICCO można znaleźć w ponad 120 krajach na całym świecie!

Produkty w Babyhit.pl zostały szczegółowo wyselekcjonowane z oferty najpopularniejszych producentów wyposażenia, zabawek i akcesoriów na świecie. Firma CHICCO to bez wątpienia lider jakości, który posiada certyfikaty potwierdzające, że jego asortyment jest w pełni bezpieczny dla maluszków w różnym wieku. Przekonaj się o tym na własne oczy i sięgnij po propozycje, które czekają na Ciebie w tej części sklepu.

pixel