Wózki Lionelo

3

Dostępne w asortymencie sklepu BabyHit.pl wózki Lionelo to nowoczesne modele wyróżniające się funkcjonalnością, solidnością i nowoczesnym wyglądem. Siedziska zostały wyprodukowane z najwyższej jakości tkanin, cechujących się miękkością oraz odpornością na zniszczenia. Stalowe lub aluminiowe stelaże zapewniają natomiast stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji wózka. Gumowane, piankowe albo pompowane koła pozwalają na płynną jazdę po różnym podłożu.

Nasz asortyment obejmuje wiele rodzajów i modeli wózków. Proponujemy m.in. wózki głębokie, spacerowe, bliźniacze, a także modele 2w1 oraz 3w1. W zależności od produktu są one przeznaczone dla maluchów w różnym wieku. W sprzedaży mamy wózki dedykowane niemowlętom już od pierwszych tygodni życia, a także starszym, kilkuletnim dzieciom.

Oferujemy modele wózków Lionelo z różnymi typami siedzisk: kubełkowymi, rozkładanymi i tradycyjnymi, a także z amortyzacją na przednie, tylne bądź wszystkie koła. W wybranych modelach zamocowano elementy odblaskowe, regulowane podnóżki albo rączki teleskopowe.

Wózki Lionelo wyposażono w liczne funkcje zapewniające bezpieczeństwo użytkowania i wygodę korzystania z produktu. W sprzętach zamocowano m.in. elastyczne, trwałe pasy, hamulce oraz blokady. Dodatkowe wyposażenie zwiększa natomiast komfort użytkowania produktu zarówno w przypadku rodziców, jak i dzieci. Do praktycznych akcesoriów należą m.in. folia przeciwdeszczowa, moskitiera, uchwyt na kubek, torba do przenoszenia, pokrowiec na nóżki oraz inne dodatki.

    pixel