Podkłady higieniczne - wkładki poporodowe

27

Sięgnij po wysokiej jakości podkłady poporodowe, które pozwolą Ci zachować maksymalny komfort i higienę w pierwszych miesiącach po ciąży. Oddajemy do dyspozycji wszystko, czego potrzebujesz. Znajdziesz w tej kategorii m.in. podkłady higieniczne i podkład podgumowany. Z ich pomocą zadbasz o siebie i dziecko. Zobacz, co możemy Ci zaoferować i przekonaj się, że BabyHit.pl to sklep, który przystosowany został do wszystkich potrzeb młodych rodziców.

Postawiliśmy na sprawdzone marki, które przez lata zyskały popularność i uznanie wśród młodych rodziców. Dzięki temu mamy 100-procentową pewność, że podkłady poporodowe i maty higieniczne dostępne w tej części sklepu, spełnią Twoje oczekiwania.

Podkłady poporodowe i higieniczne – podstawowa wyprawka dla świeżo upieczonych rodziców

Wiele osób uważa, że przewijanie dziecka jest jedną z najbardziej stresujących czynności zaraz po powrocie ze szpitala – oczywiście obok kąpieli. Gwarantujemy, że nie masz czego się obawiać, ponieważ nie jest to wcale trudne. Już po kilku pierwszych razach dojdziesz do wprawy. Skorzystaj jednak z podkładów higienicznych, które pozwolą Ci odizolować miejsce do przewijania od zabrudzeń. W ten sposób zadbasz o higienę i bezpieczeństwo – zarówno swoje, jak i dziecka.

Wkładki i podkłady poporodowe to produkt przeznaczony dla kobiet w okresie połogu. Z kolei podkłady higieniczne to maty z miękkie materiału, który wchłania wilgoć w razie kontaktu z zabrudzeniami dziecka. Dzięki temu czyszczenie oraz dezynfekcja stanowiska do przewijania jest o wiele szybsza i prostsza. Wystarczy pozbyć się maty wyrzucając do śmieci i przetrzeć specjalnym preparatem powierzchnię.

Potrzebujesz niezbędnego zestawu akcesoriów, który pozwoli Ci zaopiekować się dzieckiem od razu po wyjściu ze szpitala? Przygotowaliśmy taki komplet niezbędnych i przydatnych przedmiotów w tej kategorii. Dzięki niemu nie musisz obawiać się, że nie poradzisz sobie z podstawowymi obowiązkami rodzica. Wykorzystaj dostępne warianty i ciesz się spokojem oraz czasem spędzonym ze swoim dzieckiem.

    pixel