Smoczki dynamiczne uspokajające

469

Smoczek ma za zadanie uspokajać dziecko, ale też wywołać odpowiedni odruch ssania tak ważny i potrzeby zwłaszcza wtedy, gdy dziecko jest karmione piersią. Smoczki dla dzieci są tak skonstruowane, by były bezpieczne i wygodne dla dziecka oraz aby w pełni spełniały swoją funkcję.

Smoczek anatomiczny - kauczukowy

Smoczki dziecięce to także niezbędny element niemowlęcej wyprawki, ale należy pamiętać, że muszą one posiadać odpowiednie atesty, aby były bezpieczne dla zdrowia dziecka. Takie produkty z pewnością można znaleźć w naszym sklepie Babyhit.pl, w którym dostępne są smoczki dla dzieci najwyższej jakości, między innymi marek Canpol Babies oraz Lovi, które wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które dodatkowo mają atrakcyjny wygląd.

Ponadto w ofercie sklepu dostępne są pojemniki na smoczki, które ułatwiają higieniczne przechowywanie oraz tasiemki do smoczków, które można przypiąć do dziecięcego ubranka. U nas znaleźć można także smoczki do uspakajania niemowląt, które posiadają specjalny kształt, który dziecku daje ukojenie. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

pixel