Pływaczki, kołnierze dla dzieci i niemowląt

14

W tej kategorii znajdują się akcesoria i zabawki, które będą świetną rozrywką podczas kąpieli dziecka - koła, pływaczki i kołnierze. W naszym asortymencie znajdują się nie tylko dmuchane zabawki, koła do nauki pływania, kamizelki i pływaki, ale również pojemniki na zabawki kąpielowe.

Warto zadbać o to, aby nasi najmłodsi jak najszybciej oswoili się z wodą - zdecydowanie ułatwi to w przyszłości naukę pływania! A skoro o tym mowa - gdy już nasze dziecko jest na tyle duże, aby rozpocząć lekcje, warto zainwestować w akcesoria, które umilą mu tę czynność. Nie od dziś wiadomo, że najmłodsi (i nie tylko!) uczą się zdecydowanie szybciej, gdy sam proces jest dla nich przyjemny i atrakcyjny. Dlatego warto pomyśleć o dmuchanych zabawkach, kołach i innych akcesoriach, które zachęcą Twoje dziecko do basenu!

Wszystkie nasze produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu - wykonane są z materiałów odpowiednich dla dzieci. Należy pamiętać, że dzieci korzystać z nich mogą wyłącznie w towarzystwie osób dorosłych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Życzymy udanych zakupów!

    pixel