Stelaże do wózków dziecięcych

30

W sklepie internetowym BabyHit.pl znajdziesz solidne i lekkie stelaże do wózków. Pozwalają one na wygodne manewrowanie wózkiem. Produkty zostały wykonane z najmocniejszych tworzyw odpornych na uszkodzenia, a przy tym bardzo lekkich, dzięki czemu prowadzenie, a także złożenie i rozłożenie dziecięcego pojazdu nie stanowi żadnego problemu. To sprawia, że stelaże nadają się do użytkowania w różnych warunkach, zarówno na prostych, utwardzanych chodnikach miejskich, jak i na drogach o nierównym ukształtowaniu.

Oferujemy stelaże do wózków od renomowanych producentów. W asortymencie mamy artykuły od takich marek jak m.in. Cybex, Oyster, Petite&Mars, Recaro oraz innych. Proponujemy stelaże z opcją montażu gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego, z różnym rodzajem amortyzacji. Są one dostępne w rozmaitych modelach i wielkościach, co pozwala na łatwe dopasowanie artykułu do konkretnych potrzeb. Występują w komplecie z trwałymi kołami gumowanymi. W zależności od modelu posiadają funkcję regulowanego podnóżka, skrętnych kół i składania razem z siedziskiem, a także dodatkowy kosz na zakupy.

Stelaże zostały wyposażone w nożne hamulce wpływające na komfort i bezpieczeństwo korzystania z wózka. Produkty wyróżniają się wygodą złożenia do pozycji wolnostojącej, co jest szczególnie przydatne w sytuacji np. wejścia do autobusu czy samochodu. Złożenie stelaża nie wymaga dużej siły. Niektóre modele zawierają specjalne zatrzaski uniemożliwiające ich przypadkowe rozłożenie w czasie transportu.

    pixel