Petite&Mars

93

Gdy młodzi rodzice szykują się na narodziny nowego członka rodziny, powinni oni zrobić szczegółową listę produktów stanowiących podstawowe wyposażenie. Wózek dziecięcy, fotelik samochodowy, maty, łóżeczka i pozostałe drobne akcesoria to definitywny standard, o którym należy pamiętać podczas kupowania wyprawki dziecięcej. Postaw więc na asortyment najwyższej jakości i sprawdź, co przygotowała firma Petite&Mars. W Babyhit.pl wyselekcjonowaliśmy wiele propozycji, które będą niezbędne na różnym etapie dojrzewania szkrabów. Zapraszamy serdecznie po wybór zabawek i komponentów od Petite&Mars.

Doświadczenie zapewniające jakość – Petite&Mars dla Ciebie i Twojego dziecka

Petite&Mars to marka, która została stworzona przez rodziców. Dzięki temu mogli oni testować swoje produkty nie tylko laboratoryjnie (gwarantując tym samym maksymalne bezpieczeń pociech), ale także i na placu boju. Dodając do tego ponad 20-letnie doświadczenie, dzieci i rodzice otrzymują wysokogatunkowe produkty, które są w stanie poradzić sobie z codziennymi obowiązkami – tj. spacer czy wyprawa autem.

Wózki dziecięce Petite&Mars to oczywiście nie wszystko, co znaleźć można w ofercie producenta. W sklepie Babyhit.pl przygotowaliśmy wiele interesujących akcesoriów, dzięki którym dostosowanie zestawu wyposażenia do potrzeb szkraba i pory roku nie będzie dla rodziców lub opiekunów żadnym problemem. Wszystkie produkty Petite&Mars zaprojektowane i wyprodukowane zostały z zachowaniem dbałości o dostosowanie ich do najsurowszych standardów. Dowodem na to są oczywiście certyfikaty uzyskane na podstawie badań przeprowadzonych przez niezależnych ekspertów z profesjonalnych laboratoriów.

Nie marnuj czasu. Z Babyhit.pl nie musisz podróżować po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego wyposażenia lub zabawek. Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu. Wystarczy dodać produkty do wirtualnego koszyka (zarówno od Petite&Mars, jak i od pozostałych producentów) i sfinalizować zamówienie. Kurier dostarczy je prosto pod wskazany adres. Nie musisz więc nawet wychodzić z domu. Zobacz jakie to proste!

pixel