Butelki

163

Odstawienie dziecka od naturalnego źródła pokarmu i przyzwyczajanie go do picia z butelki, to z pewnością niełatwy proces, który powinien być wdrażany stopniowo. Kubki i pojemniki przystosowane do potrzeb maluchów to podstawa i powinny znajdować się w każdym domu, w którym rozwija się dziecko – warto więc wybrać najlepszy asortyment, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników… Mowa oczywiście na temat pociech do 3 roku życia.

Butelki Lovi

Posiadamy w swojej ofercie m.in. takie marki jak: Baby Ono, Bibi, Canpol Babies, Chicco, Dr Brown's, KapuCup, Medela, LOVI. Butelki to w końcu niezbędny asortyment, który wykorzystany jest przez rodziców i opiekunów zarówno w czasie domowych zabaw, spacerów, jak i podczas dalszych podróży.

Nie zawsze jest miejsce i czas, by nakarmić swojego malucha w prawidłowy sposób i właśnie na takie sytuacje, doskonałym wyborem będzie niekapiąca butelka dla dziecka. Taki produkt jest w pełni bezpieczny i dziecko może obracać go w rączkach, bez obaw, że wyleje całą zawartość.

Zobacz również:

Babyono Chicco Dr Brown's Canpol Babies
pixel