Rowerki dla dzieci

90

Wiosna i lato to idealny czas na zabawę na świeżym powietrzu, zażywanie ruchu i odkrywanie piękna przyrody. Choć zwykłe spacery mogą dla maluchów wydawać się czasem nużace, to na babyhit.pl mamy coś, co zażegna ten problem i sprawi, że każde kolejne wyjście będzie równie ekscytujące. Rowerki dla dzieci, bo o nich mowa, to doskonały sposób na zaktywizowanie malucha do wyjścia i zachęcenia go do aktywności fizycznej.

Rowereki trzykołowe dla dzieci

W naszej ofercie rowerków przygotowaliśmy dla Was zarówno propozycje dla najmłodszych, wyposażone w odpowiednie systemy bezpieczeństwa i asekuracji, jak i propozycje dla starszych dzieci, pozwalające na większą swobodę pod bacznym okiem rodzica.

Rowerki biegowe

Niezależnie od tego, czy wybierzecie trójkołowe rowerki z zadaszeniem i pasami od KinderKraft czy ultra lekkie rowerki biegowe firmy Chicco, gwarantujemy, że na spacerze nie będzie już mowy o nudzie. Bezpieczne i wytrzymałe konstrukcje zapewnią Twojemu dziecku idealne warunki do odkrywania świata z nowej perspektywy pojazdu, sprawdź i ruszaj w świat ze swoją latoroślą!

pixel