Okrycia kąpielowe dla dzieci i niemowląt

42

W BabyHit.pl kupisz najlepszej klasy, miękkie i delikatne okrycia kąpielowe dla Twojego maluszka. Proponujemy artykuły od sprawdzonych, polecanych producentów, m.in. Canpol Babies, Akuku, Bibi oraz innych firm. Dostępne ręczniki oraz okrycia zostały wyprodukowane z doskonałej jakości, bezpiecznych materiałów, które skutecznie pochłaniają wodę, nie podrażniając przy tym wrażliwej skóry dziecka. Produkty są bardzo przyjemne w dotyku. Efektywnie chronią maluszka przed zimnem bezpośrednio po kąpieli.

Ręczniki kąpielowe dla niemowląt 100x100

Ze względu na zastosowanie bezpiecznych, atestowanych tkanin, okrycia kąpielowe są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Sprawdzą się już od pierwszej kąpieli maluszka. Dla większego komfortu brzdąca w wybranych modelach kaptury są podszyte od spodu dodatkową warstwą materiału.

Ręczniki są dostępne w wielu kolorowych, bajkowych wzorach, które z pewnością spodobają się nieco starszym pociechom. Artykuły można nabyć w różnych wielkościach, co pozwala na łatwe dostosowanie towaru do konkretnych potrzeb oraz wieku dziecka.

pixel