Wózki spacerowe bliźniacze

67

W sklepie BabyHit.pl oferujemy wygodne i funkcjonalne wózki bliźniacze od renomowanych producentów. Nasz asortyment obejmuje modele od takich marek jak m.in. Babyactive, Cybex, phil&teds, Chicco, RIKO oraz wielu innych. Proponujemy wózki 3w1, czyli składające się z wózka głębokiego (gondoli), spacerówki oraz fotelika samochodowego. W sprzedaży mamy też wózki 2w1 przeznaczone dla bliźniąt, czyli modele z gondolą i siedziskiem spacerowym. Są one dostępne w wersjach typu tandem, czyli jedno siedzisko za drugim, a także w wersjach jedno obok drugiego.

Wózki dziecięce bliźniacze

Wózki bliźniacze to najlepsze rozwiązanie dla większych rodzin. Specjalna konstrukcja wózków zapewnia najwyższy stopień komfortu dzieciom w różnym wieku. W asortymencie mamy modele dedykowane niemowlętom, a także starszym maluchom. Wózki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić każdemu dziecku odpowiednią ilość miejsca. Dzięki temu pociechy czują się w nich bezpiecznie i swobodnie.

Każdy wózek został wyprodukowany z solidnych i trwałych materiałów. Tkaniny są odporne na zniszczenia, a przy tym miłe w dotyku, co zapewnia wysoką wygodę korzystania. Są też łatwe w utrzymaniu czystości dzięki zdejmowanym tapicerkom, które można prać w pralce. Optymalna konstrukcja i względnie mała waga wózków sprawia, że są one zwrotne, łatwe w prowadzeniu i manewrowaniu.

Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór modeli wózków, dostępnych w różnych wzorach i kolorach, które z pewnością przypadną do gustu rodzicom wychowującym dziewczynki bądź chłopców. Są do nabycia w korzystnej cenie i szybkiej dostawie.

pixel