Valco

47

W tej kategorii oferujemy wózki Valco, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Szukasz wózka spacerowego, 2w1 a może spodziewasz się bliźniaków? Wśród asortymentu dostępnego w tej kategorii znajdziesz także praktyczne akcesoria, które sprawią, że korzystanie z wózka będzie jeszcze przyjemniejsze. Co zrobić, kiedy chcesz wymienić konkretny element? Zamów go w naszym sklepie internetowym.

Poznaj wyjątkowe wózki Valco

Co sprawia, że wózki Valco cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim są one w pełni dopasowane do potrzeb dziecka. Ergonomiczna rączka oraz lekka aluminiowa konstrukcja sprawia, że prowadzenie wózka to sama przyjemność. Komfort dziecku zapewnia budka z siateczkowym okienkiem oraz pełna regulacja pochylenia oparcia. Kilkustopniowa regulacja podnóżka sprawia, że Valco idealnie dopasowuje się do wzrostu dziecka. Obszerny koszyk na zakupy oraz bezdętkowe koła sprawiają, że korzystanie z wózka jest jeszcze wygodniejsze. W tej kategorii znajdziesz także wózki przeznaczone dla dwójki dzieci.

Wybierz niezbędne akcesoria

Zamów akcesoria, które sprawią, że wózek w pełni dopasujesz do swoich potrzeb. W tej kategorii znajdziesz m.in. uchwyt na kubek, okrycie na nóżki czy pokrowiec na rączkę. Używasz fotelika samochodowego Maxi Cosi? W takim razie sprawdź adapter, który pozwoli Ci na jego wpięcie do stelaża spacerówki. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się, kiedy masz dwójkę dzieci w niewielkiej różnicy wieku. Zabierając ze sobą jeden wózek, zyskujesz miejsce na obydwu maluchów.

Kup potrzebne elementy zestawu

Wózek Valco możesz w pełni dopasować do własnych potrzeb nawet wtedy, kiedy potrzebujesz dodatkowe elementy. W tej kategorii znajdziesz m.in. gondolę. Korzystasz z wózka także w czasie wyjazdów? W takim razie zamów praktyczną torbę transportową, która ułatwi spakowanie wózka oraz ochroni przed powstaniem uszkodzeń czy zabrudzeń.

Sprawdź już teraz pełną ofertę produktów marki Valco i zamów wszystko, co jest Ci potrzebne, aby podróże z dzieckiem stały się prawdziwą przyjemnością.

pixel