Britax Römer

73

Britax Römer to brytyjsko-niemiecka firma, której historia sięga roku 1938. Od tego czasu na wyspach, i nie tylko, jest renomowanym i zaufanym producentem wózków oraz fotelików dziecięcych. Przez lata marka zdążyła wyrobić sobie swoją markę, która charakteryzuje jakość i wysoka klasa oferowanych produktów. Fotelik samochodowy ma charakteryzować ogromny nacisk na bezpieczeństwo podczas jazdy, dlatego tak ważna jest tutaj konstrukcja i wykorzystanie najlepszych materiałów do jej zbudowania. Britax oferuje ponadto foteliki dla każdej kategorii wagowej dziecka. Każdy z nich musi przestrzegać restrykcyjnych reguł dotyczących ich budowy i konstrukcji.

Wózek Britax

Wózki dziecięce głębokie lub spacerowe mają być lekkie, łatwe w złożeniu i rozłożeniu, mobilne, ale przy tym wygodne dla dziecka i opiekunów. W naszym sklepie Babyhit.pl znaleźć można szeroki wybór produktów tej firmy, której główną dewizą jest bezpieczeństwo i jakość. W tej ofercie na pewno znajdzie się produkt, który warto wybrać dla swojego dziecka.

Fotelik Britax

Zobacz również:

Wózki spacerowe Wózki głęboko-spacerowe  Foteliki samochodowe  15-36 kg Foteliki samochodowe  9-18 kg Foteliki samochodowe  9-25 kg Foteliki samochodowe  9-36 kg
pixel