Laktatory elektryczne i akcesoria

144

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych mam, chcemy zaoferować akcesoria wspierające karmienie i opiekę nad pociechami. Laktator jest podstawowym wyposażeniem, które powinno znajdować się w każdym domu, zapewniając dzieciom zdrowy i naturalny pokarm.

Problem z nadwyżką pokarmu wśród młodych matek jest powszechny, a wysokiej jakości laktator jest najlepszym rozwiązaniem – to również sposób na poranione brodawki, z którymi muszą zmagać się kobiety karmiące piersią. To również rozwiązanie sytuacji, w której matka chce wrócić do pracy lub posiada zbyt dużą ilość obowiązków, by stale opiekować się maluchem.

Jest ona w stanie odciągnąć swój naturalny pokarm, zabezpieczając go w specjalnych torebkach, by móc go później podgrzać do odpowiedniej temperatury i nakarmić malucha.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno akcesoria, jak i modele ręcznych oraz elektrycznych laktatorów, od najbardziej renomowanych producentów na rynku. Należą do nich m.in. takie firmy jak: Baby Ono, CANDIDE, Canpol Babies, Chicco, Lansinoh, Lovi, Medela, Nuk.

Zobacz również:

Biustonosze i wkładki laktacyjne Babyono Canpol Babies Medela Chicco Lovi Lansinoh
pixel