Kosz na pieluchy i pampersy

22

Pieluchy i chusteczki nawilżane do środki do pielęgnacji niemowląt, których zużywa się zdecydowanie najwięcej. Każdego dnia rodzic używa od kilku do kilkunastu (a w skrajnych przypadkach – nawet kilkudziesięciu) tego typu produktów.

Pojemniki na pampersy

Nie ma co się oszukiwać, że pozostawiane w koszu na śmieci pieluchy roznoszą po całym domu brzydki zapach, dlatego warto zaopatrzyć się w pojemnik na pieluszki. Został stworzony po to, by zużyte pieluszki przechowywać w sposób higieniczny i całkowicie bezzapachowy. Ponadto taki pojemnik jest lepszy dla środowiska, także jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ekologiczny tryb życia.

Pojemnik na zużyte pieluchy

Pojemnik na pieluszki posiada podwójne, izolujące zapachy i bakterie zamknięcie, które można obsłużyć jedną ręką. Do pojemnika dołączone są dedykowane do niego wkłady, które łatwo wymieniać i zamontować. Sam pojemnik mieści aż 128 zużytych pieluch, więc nie będzie już potrzeby codziennego wyrzucania śmieci. Pojemnik na zużyte pieluchy dostępny na Babyhit.pl wraz z wymiennymi wkładami to produkt, który dba o środowisko oraz o brak przykrych zapachów w domu.

    pixel