Medela

64

Postaw na doświadczenie i umiejętności, które zdobywane są od 1961 roku. Firma Medela to globalny producent i szwajcarska precyzja w medycznej technologii próżniowej, która związana jest z kobietami karmiącymi swoje pociechy piersią. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i nieprzerwanym badaniom nad asortymentem, każdy laktator Medela to gwarancja satysfakcji z wyboru!

Firma została założona w roku 1961 przez Olle Larssona, a w dniu dzisiejszym prowadzona jest przez jego syna Michaela, dzięki czemu zasługuje na miano firmy rodzinnej. Profesjonalna ocena potrzeb klientek karmiących piersią gwarantuje najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania problemów.

Laktator Medela

Do dyspozycji naszych klientek, posiadamy w ofercie sklepu m.in. takie wyposażenie jak: laktatory ręczne i elektryczne, osłony formujące piersi, wkładki, gorsety, butelki oraz wymienne elementy eksploatacyjne. Skoro laktator Medela spełnił oczekiwania najbardziej wymagających klientów na całym świecie od tylu lat, gwarantujemy, że spełnią również wasze!

pixel