Nianie elektroniczne

53

Niania elektroniczna to prawdziwy hit, który zadomowił się w sercach wszystkich młodych rodziców, ułatwiając im maksymalnie opiekę nad swoimi pociechami zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

Dzięki takim prostym narzędziom, dorośli posiadają dostęp do stałych informacji na temat tego, co dzieje się w pokoju dziecięcym, nawet w czasie wykonywania obowiązków domowych. Produkty posiadające kamery wideo, są również niezwykle pomocne w czasie nocy, gdy dziecko przebudzi się i zaczyna płakać, ponieważ zamknięcie drzwi, jest w stanie izolować dźwięk, który mógłby okazać się zbyt słaby. Niania elektroniczna zaalarmuje wszystkich odpowiednio szybko i głośno.

Video niania

Dysponujemy również asortymentem posiadającym monitor oddechu, który będzie informować o pojawieniu się komplikacji z oddychaniem – w przypadku braku reakcji, tego typu sytuacje mogą nieść za sobą straszne konsekwencje.

Zabezpiecz swoją pociechę dużo wcześniej i zadbaj o to, by nic się jej nie stało w czasie zabawy lub snu... To nie kosztuje dużo, a może uratować życie twojemu dziecku.

pixel