Zabawki Sensoryczne

77

Wykorzystuj zabawki sensoryczne od pierwszych tygodni dziecka i zapewnij mu odpowiedni rozwój oraz możliwość poznawania świata. Posiadamy w ofercie zróżnicowane opcje na każdą okazję – np. zabawki sensoryczne drewniane lub innowacyjne i wielozadaniowe konstrukcje z tworzywa sztucznego. Mamy więc coś ciekawego na każdą okazję – niezależnie, czy szukasz zabawek sensorycznych dla swojej pociechy, czy potrzebujesz czegoś na prezent dla młodych rodziców.

Wybierz zabawki sensoryczne z myślą o potrzebach pociechy

Dzieci w pierwszych tygodniach życia uczą się rozróżniania kolorów i dźwięków. Skupiają one również uwagę na osobach i ruchach, ucząc się pierwszych nawyków, np. śmiechu, strachu itp. Zabawki sensoryczne dla noworodka pozwalają im na pierwszą rozrywkę, gdy tylko otworzą oczy. Pomogą one im także zasnąć, gdyż szkraby nie będą czuły się samotne.

Zabawki sensoryczne w BabyHit.pl dostępne są też dla starszych pociech. Przygotowaliśmy więc asortyment przystosowany do spełnienia potrzeb i oczekiwań każdego przedziału wiekowego od 0 do kilku lat. Znajdziesz więc u nas zabawki sensoryczna dla rocznego dziecka lub nawet zabawki sensoryczne dla 2 lat i wyżej. Są to produkty dużo bardziej zaawansowane technologicznie i zapewniają więcej bodźców oraz możliwości. Uczą one maluchów mówić (nawet w języku obcym), liczyć, rozróżniać dźwięki, kolory itp. Dzięki nim dzieci nie zorientują się nawet, że uczą się nowych rzeczy podczas zabawy i zdobywają pierwszą wiedzę, która zaowocuje w przyszłości.

Wszystkie informacje dotyczące zabawek oferowanych w sklepie BabyHit.pl dostępne są w szczegółowych opisach pod produktami. Znajdziesz tam m.in. specyfikacje techniczne (dot. wykorzystanych produktów lub formy zasilania) oraz szereg danych na temat samych funkcjonalności (ilość melodii lub kolorów). Zobacz, co na Ciebie czeka i już dziś skorzystaj z opcji, które zaspokoiły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy, że spełnią one też Twoje kryteria wyboru. W razie pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu.

pixel