Tommee Tippee

24

Szukasz akcesoriów do karmienia i odciągania mleka? TOMMEE TIPPEE to marka, której oferta powinna Cię zainteresować. Opieka nad dziećmi to trudne i złożone zadanie. Rodzice i opiekunowie muszą nastawić się na ogrom nowych obowiązków, z którymi dotychczas nie mieli do czynienia. Warto więc pamiętać, że w porównaniu z poprzednimi pokoleniami, wiele czynności jest ułatwionych – głównie za sprawą technologii, ciekawych rozwiązań i akcesoriów. Przekonaj się o tym na własne oczy razem z wyposażeniem TOMMEE TIPPEE.

Wygodne i funkcjonalne akcesoria TOMMEE TIPPEE

Termometr elektroniczny do ucha, zestaw butelek z akcesoriami do czyszczenia i klasyczny silikonowy smoczek to wyposażenie pierwszej potrzeby. Warto jednak zwrócić uwagę, że każda z prezentowanych propozycji została szczegółowo przemyślana w taki sposób, by ciekawość dziecka nie spowodowała problemu z zabrudzeniami, np. wylewając na siebie zawartość butelki z pokarmem. Termometr douszny to także wygodna alternatywa dla klasycznych opcji, która w sposób precyzyjny i bezinwazyjny dokonuje pomiaru temperatury organizmu dziecka.

Oprócz ww. przykładów akcesoriów, które sygnowane są logo firmy TOMMEE TIPPEE, w ofercie producenta i sklepu Babyhit.pl znaleźć można bardziej zaawansowane alternatywy, np. sterylizator na jedną butelką lub podgrzewacz. Obydwie propozycje są wygodnym wariantem zarówno do domu, jak i na podróż.

TOMMEE TIPPEE – bezpieczeństwo dzieci to priorytet

Organizm noworodków i dzieci w ich pierwszych lata życia jest szczególnie delikatny. Należy o tym pamiętać przy zakupie akcesoriów, z którymi maluchy będą mieć stały kontakt. Tworzywa, z których wyprodukowane zostały butelki TOMMEE TIPPEE to materiały z certyfikatami bezpieczeństwa i atestami świadczącymi o tym, że nie reagują one w żaden sposób ze skórą, śliną lub produktami spożywczymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych produktów? Wszystkie szczegóły, parametry techniczne (tj. pojemność lub materiał, z którego akcesoria i butelki TOMMEE TIPPEE zostały wykonane) i opis, dostępne są karcie produktu. Gdyby zabrakło tam wartościowych dla Ciebie danych, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

    pixel