SUAVINEX

52

Ciężko wyobrazić sobie codzienność noworodków bez smoczków i butelek wyposażonych w bezpieczny dla nich system dozowania napoju oraz pokarmu. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to najważniejszy czas w życiu dzieci, ponieważ to właśnie teraz kształtują się zarówno ich nawyki, jak i kości oraz mięśnie. Należy więc wybierać jedynie wysokogatunkowe wyroby, które zagwarantują bezpieczeństwo i właściwą pracę organizmu – takie jak smoczki i pozostałe akcesoria sygnowane logo firmy SUAVINEX, która została uznana przez wielu ekspertów na całym świecie. Poznaj jej wyroby i zobacz, jak wiele opcji masz na wyciągnięcie ręki.

SUAVINEX – jakość potwierdzona przez ekspertów

Jednym z dowodów na to, że marka SUAVINEX gwarantuje klientom najwyższą jakość wyrobów jest fakt, że posiada ona certyfikat Aenor. Oznacza to, że jej produkty są zgodne z normą UNE-EN ISO 9001: 2000. Na szczególną uwagę należy również to, że SUAVINEX należy do grona członków European Committee for Child Use and Care Articles. Jest to organ odpowiedzialny za opracowywanie i aktualizację przepisów dot. asortymentu służącego do pielęgnacji dzieci.

Warto wspomnieć o tym, że smoczki butelek i pozostałe akcesoria wspierające rozwój dziąseł i zębów SUAVINEX, są wyposażeniem polecanym przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej (SEOP) i Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodoncji (ASIO).

Zastanawiasz się nad tym, czy akcesoria dziecięce SUAVINEX spełnią Twoje oczekiwania i zagwarantują pociechom zdrowy oraz właściwy rozwój? Powyższe informacje powinny udowodnić Ci, że jest to marka godna zaufania. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś i sięgnij po rozwiązania, które przygotowaliśmy wspólnie z zespołem naszych specjalistów w ofercie sklepu Babyhit.pl.

W razie pytań służymy niezbędnym wsparciem zakupowym i pomocą w realizacji zamówienia. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego, wysłać do nas wiadomość e-mail lub zadzwonić. Przekonaj się, że zakupy w Babyhit.pl są wygodne, szybkie i proste.

pixel