Nattou

11

Zapewnij dziecku odpowiednie warunki do rozwoju. Zarówno w łóżeczku, jak i pokoju dziecięcym powinny znajdować się zabawki, akcesoria i produkty pozwalające na zabawę oraz edukację dostosowane do wieku szkraba. Nattou to firma, która przygotowała z myślą o najmłodszych użytkownikach wiele fantastycznych propozycji. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że produkty Nattou są w pełni wegańskie. W Babyhit.pl wyselekcjonowaliśmy więc najciekawsze rozwiązania. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem Nattou. Gwarantujemy zadowolenie z wyboru.

Nattou dla dzieci i rodziców – Doświadczenie połączone z precyzją

Pierwsze lata życia dziecka są beztroskie i powinny być one pełne uśmiechu oraz dobrej zabawy. Warto więc wykorzystywać inteligentnie zaprojektowane zabawki i akcesoria, które podczas użytkowania będą także edukować. Rozwój maluszków to siła napędowa Nattou – belgijskiego producenta wyposażenia dla dzieci, który oferuje swoje produkty rodzicom od 1988 roku. Przez ponad 30 lat doświadczenia w branży dziecięcej, firma Nattou podbiła serca Klientów na całym świecie. My również zaufaliśmy jej wiele lat temu i dziś mamy pewność, że była to słuszna decyzja. Ty również możesz się o tym przekonać już teraz.

Wśród produktów sygnowanych logo firmy Nattou, znaleźć można m.in. wysokiej jakości przytulanki, zabawki edukacyjne, praktyczne akcesoria i artykuły pierwszej potrzeby. Powstały one w oparciu o szczegółowe testy i badania, których wynik potwierdzony został przez certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Produkty Nattou odpowiadają również na współczesne potrzeby i oczekiwania niemowląt oraz rodziców – zarówno pod kątem standardu wykonania, wykorzystanych tworzyw, jak i najnowszych trendów.

Nattou posiada certyfikat Vegan. Jest to wyróżnienie zatwierdzone przez PETA (o czym świadczy m.in. logo potwierdzające dostosowanie produktów do wegańskich standardów). Oznacza to, że do produkcji asortymentu Nattou nie zostały użyte materiały pochodzenia zwierzęcego i a testy wyrobów nie były przeprowadzone na zwierzętach.

    pixel