Porównanie laktatorów LOVI: Expert 3D Pro oraz Prolactis 3D Soft

2021-09-09
Porównanie laktatorów LOVI: Expert 3D Pro oraz Prolactis 3D Soft

Wybór odpowiedniego laktatora to często nie lada wyzwanie! Na rynku jest naprawdę wiele produktów, które świetnie odpowiadają na potrzeby karmiących mam. Jak z nich wszystkich wybrać ten, który będzie dopasowany do nas i do naszych potrzeb jak najlepiej?

Dziś spróbujemy pomóc Wam w tym wyborze i porównamy dwa laktatory od marki LOVI, które na pierwszy rzut oka niewiele się od siebie różnią. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ odpowiadają one na różne potrzeby. Zresztą same zobaczcie!

Na początek zacznijmy od cech wspólnych. Oba laktatory, Expert 3D Pro oraz Prolactis 3D Soft, posiadają przełomowy lejek 3D, który uciska brodawkę podobnie jak dziecko, co stymuluje produkcję mleka i wydzielanie prolaktyny, dzięki czemu bardzo szybko możemy uzyskać mleko bez bólu i dyskomfortu.

Jeśli chodzi natomiast o różnice, to jak sama nazwa wskazuje, laktator Prolactis 3D Soft będzie codziennym wsparciem dla kobiet karmiących — jest bardzo delikatny, szybki i cichy. Producent określa go, jako idealny dla mam, które poszukują pomocy w codziennym karmieniu, aby nie musieć rezygnować ze swoich planów. Warto też wspomnieć, że laktator ten jest mobilny — ma wbudowany akumulator i możliwość ładowania z powerbanka, więc bez wątpienia będzie świetnym towarzyszem podczas podróży z naszym maleństwem.

Drugi laktator od LOVI, Expert 3D Pro, jest natomiast sprzętem, który poradzi sobie z każdym problemem, jaki może stanąć na drodze karmiącej mamy. I mamy tutaj na myśli ból brodawek, nawał mleczny, zastój pokarmu czy zapalenie piersi. Jest wyjątkowo skuteczny, a na co dzień przeciwdziała wyżej wymienionym problemom. Jest niezastąpionym wsparciem w trudnych chwilach.

Jeśli nadal nie jesteście pewne, który z tych laktatorów lepiej odpowie na Wasze potrzeby, to pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie doradzimy Wam w wyborze :)

pixel