Przydatne akcesoria podczas przeziebienia

2020-10-01
Przydatne akcesoria podczas przeziebienia

Gdy pojawią się pierwsze oznaki przeziębienia, warto mieć w domu akcesoria, które będą bardzo wspierające w tym trudnym czasie. Jednym z podstawowych elementów domowej apteczki jest termometr. W przypadku dzieci najlepiej sprawdzają się termometry elektroniczne bezdotykowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie w szybki i komfortowy sposób sprawdzić czy temperatura ciała jest na odpowiednim poziomie. Nowym rozwiązaniem do sprawdzania temperatury jest również cyfrowy termometr w postaci smoczka.

Gdy pojawi się pierwszy katar, usuwanie wydzieliny z noska jest najważniejsze. W naszym sklepie znajdziecie duży wybór aspiratorów do tego przeznaczonych. Do wyboru mamy klasyczne rozwiązania aspiratorów, które bazują na ustniku lub podłączeniu do odkurzacza, ale w ofercie pojawiły się również aspiratory do nosa elektroniczne, które w szybki i skuteczny sposób są w stanie odciągnąć wydzielinę z nosa dziecka, które jeszcze nie potrafi wydmuchać samodzielnie noska.

Bardzo wspierające podczas  infekcji górnych dróg oddechowych jest  inhalator.Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie inhalatory w zabawnych kształtach zwierzątek, które pozwolą oswoić się najmłodszym z inhalacjami.

Niezwykle przydatnym urządzeniem przy malutkim dziecku jest nawilżacz powietrza, który w szybki sposób przywraca w otoczeniu prawidłową wilgotność. Suche i ciepłe powietrze w pomieszczeniu sprzyja rozwojowi infekcji, dlatego warto zadbać o utrzymanie prawidłowej wilgotności powietrza w domu.

Wszystkie akcesoria, które są wspierające podczas przeziębienia znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego babyhit.pl
pixel