Zabawa w kąpieli

2020-09-01
Zabawa w kąpieli

Kąpiel to czas relaksu i przygotowania do snu, ale również okazja do świetnej zabawy. Dzięki dziecięcej kreatywności wieczorna kąpiel może połączyć dbanie o higienę, ze świetnie spędzonym czasem wraz z rodzicami.

Warto dostarczyć najmłodszym akcesoria, które umilą im ten czas. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji dla najmłodszych, które urozmaicą czas spędzony podczas kąpieli.

Bardzo ciekawą propozycją są piankowe puzzle, które przyklejają się do powierzchni wanny oraz płytek. Sprawdzą się idealnie dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem lub pisaniem i mogą ćwiczyć układanie nowych słów oraz liczb. To doskonałe rozwiązanie do połączenia świetnej zabawy z nauką.

Kolorowe kredki sprawdzą się idealnie dla małych artystów. Kredki zostały stworzone z myślą o rysowaniu na powierzchni wanny lub płytek. Gdy dzieło sztuki zostanie zakończone, w łatwy sposób można usunąć ślady kredek z powierzchni w łazience.

Marka Quut stworzyła zabawki dedykowane do zabawy w wodzie, które zachwycą każdego maluszka. Nowoczesny design, trwałe materiały oraz wyjątkowe połączenia kolorów, pobudzą wyobraźnię każdego dziecka. Dodatkowo zabawki sprawdzą się idealnie nie tylko podczas kąpieli. Maluszek świetnie będzie się nimi bawił również na plaży, basenie lub w ogrodzie. Konewka, foremka  oraz wiaderko Quut zapewnią świetną zabawę w wannie.

Marka HEVEA to niesamowita marka dla dzieci z zabawkami dedykowanymi do kąpieli. Sa wykonane ze 100% kauczuku, który jest bezpieczny dla najmłodszych oraz środowiska. Kauczukowe wieloryby oraz żółw, zapewnią świetną zabawę podczas wieczornego rytuału.

W naszym sklepie internetowym babyhit.pl znajdziecie bardzo duży wybór zabawek, które umilą czas dzieciom podczas kąpieli.


pixel