Designerskie wózki

2019-02-28
Designerskie wózki

CYBEX

Marka CYBEX została założona w 2005 roku i od tego czasu zmienia tradycyjne podejście do wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Dla firmy bardzo ważne jest bezpieczeństwo i funkcjonalność produktów a także by były zawsze zgodne z najnowszymi trendami w świecie mody. CYBEX dzięki współpracy z projektantami, takimi jak: Jeremy Scott czy Anna K. nie tylko podąża za trendami, ale przede wszystkim je wyznacza.

KTW Fashion Week

W Katowicach, w Fabryce Porcelany, 10 listopada 2018 roku podczas KTW Fashion Week odbył się niekonwencjonalny pokaz marki CYBEX – producenta ekskluzywnych wózków i fotelików samochodowych dla dzieci. Na wybiegu zostały zaprezentowane wózki zaprojektowane przez wschodzącą gwiazdę Annę K a także futurystyczne stylizacje młodej polskiej projektantki Sandry Stachury.

Tego wieczoru na wybiegu zostały zaprezentowane także nowe modele wózków, nosideł oraz fotelików samochodowych z najnowszej linii Rebellious, która zainspirowana została stylistyką ikony mody Dolce Gabbana. Ponadto marka CYBEX przedstawiła również najnowszą wersję różowego złota w kultowych już wózkach PRIAM i MIOS. Tym pokazem marka po raz kolejny udowodniła, że wygląd, harmonijne linie czy wysokiej jakości materiały dla projektantów marki CYBEX mają znaczenie.

Interesują Cię designerskie wózki spacerowe? Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!


pixel