Marudzenie podczas podróży? Kopanie? Poznaj nasze rozwiązanie!

2021-02-05
Marudzenie podczas podróży? Kopanie? Poznaj nasze rozwiązanie!

Czy Twoje dziecko podczas podróży samochodem staje się niecierpliwe? Marudne? Czy kopie w przednie siedzenie pasażera nogami i chce jak najszybciej opuścić fotelik? No cóż- nie ma co się dziwić. 

 

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy sami siadamy przykładowo na krzesło barowe… Co robimy w pierwszej kolejności? Odruchowo szukamy podparcia dla naszych zwisających nóg, bo czujemy dyskomfort. Cały ciężar ciała jest rozłożony nierównomiernie, przez co czujemy, że jest nam niewygodnie i instynktownie szukamy ulgi dla swoich nóg. Jak więc czuje się dziecko, które ułożone wbrew pozorom wygodnie w foteliku ma nóżki cały czas zwisające, a dodatkowo nawet ocierające o jego wystające brzegi? Źle. Co więcej- cały czas nas o tym informuje! 

Biorąc nawet pod uwagę zwykły fakt, ile mówi się przez fizjoterapeutów o koniecznym podparciu nóżek przy rozszerzaniu diety, czy siedzeniu przy stoliku, dlaczego miałoby być inaczej podczas podróży samochodem? Otóż sytuacja jest dokładnie taka sama, a nawet jeszcze gorsza, ponieważ oprócz drętwienia kończyn i mrowienia, pojawia się również uciskanie, a niekiedy nawet ocieranie małych nóżek o brzegi fotelika. Zauważając problem, który niestety nie znika z upływem czasu, a trwa aż do całkowitego zaprzestania z korzystania fotelika samochodowego (czyli wiele lat), warto poznać rozwiązanie, które z całą pewnością podniesie komfort jazdy i zapewni bezpieczną jazdę. Mowa oczywiście o KneeGuardKids 3.

 

                                                                                        podnóżek dla nóżek

 

Stop zwisającym nogom!

 

 

KneeGuardKids 3 to podnóżek dla dzieci, który daje wytchnienie i przynosi natychmiastową ulgę zwisającym nóżkom. Można go całkowicie dostosowywać do aktualnych potrzeb i dowolnie nim manewrować, gdyż zakres regulacji wspornika wynosi aż 38 cm i odbywa się co każde 0,7 cm.  Jaki z tego wniosek? KneeGuardKids 3 rośnie wraz z dzieckiem i posłuży przez długie lata!

 

stop zwisającym nogom

 Czy KneeGuardKids 3 będzie pasował do Twojego samochodu? 

 

Zapewne tak!. KneeGuardKids 3  świetnie sprawdzi się w niemal każdym modelu samochodu, niezależnie od tego, czy posiada on system Isofix, czy nie. W przypadku tych pierwszych- podnóżek zamontujemy poprzez wykorzystanie ustandaryzowanych karabińczyków, zaś w samochodach bez systemu Isofix dzięki specjalnym klipsom mocującym. Jedyny warunek jest taki, aby odległość między przednim fotelem samochodu a tylnym nie była mniejsza niż 22 cm, a fotelik dziecka był ustawiony przodem do kierunku jazdy i nie posiadał nogi stabilizującej. W każdym innym przypadku, bez żadnego problemu z łatwością zamontujemy podnóżek. Wtedy  KneeGuardKids 3 poprawi jakość podróży i sprawi, że mięśnie dziecka nie będą zmuszone do ogromnego wysiłku, powodującego zmęczenie i ból. 

 

                                                                     Knee Guard Kids 3 podnóżek           Knee Guard Kids 3

 

Jak zamontować podnóżek KneeGuardKids 3

 

Montaż podnóżka w dużej mierze zależy od wzrostu dziecka. W przypadku młodszych dzieci, z niższym wzrostem najpierw należy zamocować płytę montażową, ustawiając odpowiednią wysokość wspornika do podłoża, a następnie wysokość i kąt nachylenia podestu. Zaś, w przypadku montażu podnóżka u dzieci z wyższym wzrostem (zazwyczaj od 4 roku życia) dostosowujemy najpierw podest do najbardziej wygodnej pozycji oparcia nóg dziecka, a następnie wykorzystujemy płytę montażową- nakładamy na wspornik i dociskamy. Z procesem instalacji podnóżka powinien sobie poradzić każdy rodzic -  jest prosty i intuicyjny. 

 

podnóżek 1

 

Krótka charakterystyka podnóżka KneeGuardKids 3

- Waga produktu 1,2 kg, szerokość 36,7 cm, długość 21,5 cm

- Pasuje do niemal każdego samochodu

- Jest kompatybilny z fotelikami przodem do kierunku jazdy bez nogi stabilizującej

- Rośnie wraz z dzieckiem (aż do 30 kg) 

- Posiada swobodny zakres regulacji wysokości oraz  kąta podparcia stawu skokowego

- Redukuje napięcie mięśni

- Jest bezpieczny

-  Poprawia komfort podróży

- Posiada gwarancję 24 miesiące

- Idealnie nadaje się na prezent! Podnóżek pakowany jest w eleganckie pudełko z rączką!

pixel