Na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżeczka dla niemowlaka

2019-06-30
Na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżeczka dla niemowlaka

Kompletując wyprawkę dla noworodka, warto zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego łóżeczka, które będzie komfortowe dla dziecka, ale również dla rodzica. Podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę dokonując wyboru bezpiecznego oraz komfortowego łóżeczka dla niemowlaka.

DOSTAWKA

Łóżeczko, które posiada funkcję dostawki do łóżka rodziców jest w stanie zapewnić bliskość rodzica i dziecka. Dodatkowo wybierając dostawne łóżeczko, zwiększamy bezpieczeństwo i komfort snu dziecka. Takie rozwiązanie ułatwia również karmienie w nocy, a w wolnostojącej wersji będzie służyło jako łóżeczko w ciągu dnia.

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ MATERACA

Dokonując zakupy łóżeczka warto zwrócić uwagę, czy posiada możliwość regulacji wysokości materaca. Różne poziomy materaca, umożliwią dostosowanie jego wysokości do aktualnych potrzeb dziecka i rodzica. W momencie gdy niemowlak zaczyna samodzielnie siadać i wstawać, będziemy mogli obniżyć materac, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, podczas przebywania dziecka w łóżeczku.

 

 

MOSKITIERA

Jeżeli szukasz rozwiązania w okresie letnim, które jest w stanie ochronić dziecko przed owadami czy insektami podczas snu, to moskitiera dołączona do łóżeczka to idealne rozwiązanie. Dzięki temu bez stosowania chemicznych preparatów, ochronimy maleństwo przed np. przed komarami.

 

 

PRZEWIJAK

Łóżeczko z przewijakiem oraz kieszonkami na pieluszki i akcesoria pielęgnacyjne, może bardzo ułatwić opiekę nad niemowlakiem. To kompaktowe rozwiązanie zapewni oszczędność miejsca, ale również jest bardzo wygodne dla młodego rodzica. Wszystkie akcesoria niezbędne do pielęgnacji tj. pieluszki, chusteczki nawilżone czy krem na odparzenia, możemy mieć dostępne pod ręką, a jest to bardzo ważne z uwagi na bezpieczeństwo dziecka, które musi być zawsze przy opiekunie, podczas przebywania na przewijaku.

Zapraszamy do zobaczenia wszystkich modeli łóżeczek dedykowanych dla niemowlaków, które możecie kupić w naszym sklepie babyhit.pl

pixel