SENSORSAFE - najnowsza technologia w fotelikach samochodowych

2019-01-31
SENSORSAFE - najnowsza technologia w fotelikach samochodowych

Czy wiecie, że 51% rodziców powiedziało, że ich dzieci samodzielnie rozpinają pasy bezpieczeństwa w foteliku samochodowym? Na tę informację zareagowała marka CYBEX i wdrożyła najnowszą technologię w fotelikach. Technologia SENSORSAFE jest najnowszym systemem monitorowania bezpieczeństwa dziecka w foteliku samochodowym. Na czym ten system polega w praktyce? Klamra przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa i dzięki połączeniu poprzez Bluetooth z aplikacją w telefonie, rodzice otrzymują powiadomienie sygnalizujące o niebezpieczeństwie dla dziecka. Aplikacja poinformuje nas gdy pojawi się niebezpieczna sytuacja dla dziecka - dziecko samodzielnie rozepnie pasy, gdy jest nieodpowiednia temperatura oraz w momencie pozostawienia dziecka lub za długiego okresu podróżowania. Otrzymanie powiadomienia na naszym smartfonie sprawi, że możemy jak najszybciej zareagować.

Zobaczcie na filmie jak dokładnie działa system SENSORSAFE:

KONTROLA ZAPIĘCIA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA

Spokój dla ciebie. Bezpieczeństwo dla twojego dziecka.

 

Klamra SensorSafe przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa fotelika samochodowego i połączona jest z aplikacją w smartfonie. SensorSafe zapobiega sytuacjom, które mogą być niebezpieczne dla dziecka – w przypadku rozpięcia pasów bezpieczeństwa, nieodpowiedniej temperatury, pozostawienia dziecka lub zbyt długiego okresu podróżowania.

 
CZUJNIK TEMPERATURY

Właściwa temperatura podczas podróży

SensorSafe stale mierzy temperaturę wewnątrz samochodu i ostrzega jeśli temperatura otoczenia jest za wysoka lub za niska, a tym samym zagraża zdrowiu dziecka. System ten zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu dziecka.
ZBYT DŁUGI OKRES PODRÓŻOWANIA

Czas na przerwę

Aplikacja w telefonie, po dwóch godzinach od rozpoczęcia podróży, poinformuje nas o zbyt długim okresie jazdy samochodem i zaproponuje zachęci nas do krótkiej przerwy.

  

DZIECKO SAMO W SAMOCHODZIE

SensorSafe zapewni, że dziecko nie zostanie pozostawione samo w samochodzie.

W momencie, gdy rodzic opuszcza auto, a zapięte dziecko pozostanie nadal w środku, aplikacja wyśle powiadomienie i po pewnym czasie przypomni kierowcy lub wybranym numerom alarmowym o konieczności zabrania dziecka z samochodu.
Foteliki samochodowe posiadające system monitorowania SENSORSAFE możecie kupić u nas:

pixel