Wyprawka do żłobka oraz przedszkola

2019-09-03
Wyprawka do żłobka oraz przedszkola

Pierwsze dni w przedszkolu to bardzo emocjonujący czas dla dzieci, jak również i rodziców. Aby ułatwić ten czas, przygotowaliśmy dla was listę produktów z babyhit.pl, które znajdują się na liście wyprawkowej do przedszkola oraz żłobka, a dodatkowo sprawią, że dziecku będzie przyjemniej spędzić czas poza domem.POŚCIEL

 

Na czas leżakowania w przedszkolu konieczne jest wybranie odpowiedniej pościeli. Zasypianie może umilić pościel z motywem ulubionej postacią z bajki. Warto zwrócić uwagę czy jest wykonana z naturalnej, bawełnianej tkaniny.

PODUSZKA I KOŁDERKA

Przy wyborze poduszki i kołdry najważniejszym aspektem jest to czy dziecko jest alergikiem. W tym przypadku koniecznie należy sprawdzić czy wkład do pościeli ma właściwości antybakteryjne i nie wywołuje alergii.

 

PRZYTULANKA

Ulubiona przytulanka, która towarzyszy Maluszkowi podczas czasu spędzonego w przedszkolu może ułatwić trudniejsze momenty i jest w stanie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa.

 

PIELUSZKA MUŚLINOWA LUB BAMBUSOWA

 

Niektóre dzieci zamiast przytulanki preferują delikatną pieluszkę, która swoim zapachem przypomina o domu. Gdy dziecko w przedszkolu ma trudniejsze chwile, może przytulić się do pieluszki, co pozwoli ukoić emocje. 

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich produktów z babyhit.pl, które mogą umilić czas w przedszkolu.

 

 

 


pixel