Pampers

37

Marka Pampers to jeden z najpopularniejszych producentów pieluch i akcesoriów higienicznych na rynku. Nie jest to jednak zasługa dostępności we wszystkich największych sklepach i sieciach handlowych, a jakości produktów. Postaw na rozwiązania, które udoskonalane są od ponad 60 lat i poznaj asortyment sygnowany logo firmy Pampers. W Babyhit.pl znajdziesz wiele zróżnicowanych propozycji dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb szkrabów. Nie czekaj i zobacz, co przygotowaliśmy wspólnie z zespołem naszych specjalistów.

Pampers – stworzone dla dzieci i rodziców

Firma Pampers powstała w roku 1961 roku, a jej założycielem był Victor Mills – badacz P&G. Główną motywacją do stworzenia pieluch jednorazowych był fakt, że nie lubił on zmieniać płóciennych pieluch nowonarodzonego wnuka. Trzeba więc przyznać, że znał on doskonale potrzeby młodych rodziców, którzy często potrzebują wsparcia przy codziennych czynnościach i obowiązkach – a nad stworzeniem doskonałych pieluch pracował naprawdę wybitny zespół ekspertów z Ohio.

Co ciekawe, na początku lat 90. firma Pampers wprowadziła do swojej oferty pieluchy dostosowane do płci. Dopiero pod koniec dekady wrócono do uniwersalnych pieluch typu unisex. W latach 90-tych inżynierowie Pampers eksperymentowali z nowymi liniami produktowymi dla dzieci, co pozwoliło im szybko i efektywnie rozbudowywać wachlarz oferowanych produktów. Obecnie Pampers posiada w swojej ofercie wiele zróżnicowanych pieluch dostosowanych do potrzeb i oczekiwań szkrabów oraz rodziców. Najlepszym tego przykładem są m.in. chusteczki higieniczne do pielęgnacji dzieci lub pieluchy umożliwiające swobodne pływanie.

O jakości asortymentu Pampers świadczą nie tylko atesty i certyfikaty wystawione przez niezależne laboratoria na całym świecie, ale także fakt, że podbiły one serca rodziców oraz opiekunów na całym świecie. Ciężko znaleźć kraj, w którym pieluchy Pampers nie są dostępne na sklepowych półkach. W Babyhit.pl również udostępniamy wiele fantastycznych propozycji. Sprawdź, które z nich najlepiej będą odpowiadać Twoim wymaganiom.

pixel