Water Wipes

3

W tej kategorii oferujemy innowacyjne chusteczki nawilżane water wipes, które są jednymi z najchętniej wybieranych przez rodziców. Produkt doskonale sprawdza się zwłaszcza w przypadku noworodków oraz dzieci cierpiących na różnego rodzaju alergie skórne. Prosty skład i wyjątkowa miękkość chusteczek WATER WIPES sprawia, że korzystanie z nich to sama przyjemność.

Postaw na bezpieczeństwo maleństwa już od pierwszych chwil po narodzinach

Chcesz zapewnić swojemu dziecku wszystko, co najlepsze? W takim razie koniecznie poznaj chusteczki nawilżane water wipes oferowane w tej kategorii. W zależności od potrzeb możesz kupić pojedyncze opakowanie lub praktyczne zestawy zawierające kilka paczek. Dokonując wyboru ilości zamówionych chusteczek pamiętaj, że świetnie sprawdzą się one do wszystkich czynności pielęgnacyjnych. Chusteczki nawilżane water wipes użyjesz w czasie przewijania maleństwa, do wytarcia rączek, buzi lub oczyszczenia zabawki z zabrudzeń. Wszystko z czym ma kontakt dziecko możesz bezpiecznie wytrzeć chusteczkami WATER WIPES.

Chusteczki nawilżane water wipes — klasa premium wśród akcesoriów do higieny

Dużym zaufaniem rodziców cieszą się chusteczki WATER WIPES nasączone czysta wodą. Produkt ten składa się zaledwie z dwóch składników. W 99,9% jest to czysta woda. Pozostały składnik to kropla ekstraktu z pestek grejpfruta. Prezentowane na tej stornie chusteczki nawilżane water wipes, jako jedyne spełniają rygorystyczne atesty Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego, Francuskiego Stowarzyszenia Profilaktyki Alergii oraz Północnoamerykańskiego Stowarzyszenia Atopowego Zapalenia Skóry.

Poznaj nowe water wipes nasączone wyciągiem z orzechów mydlanych

Odpowiadając na potrzeby swoich klientów marka WATER WIPES stworzyła także chusteczki nasączone wyciągiem z orzechów mydlanych. Produkt można stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Delikatna fakturowe powierzchnia dokładnie usunie wszelkie zabrudzenia ze skóry maleństwa.

Poznaj już teraz wszystkie zalety oferowanych chusteczek WATER WIPES i zamów wybrany wariant, aby przekonaj się, jak bardzo różnią się od pozostałych produktów dostępnych na rynku.

      pixel