Komfort podczas spaceru z dziećmi? To możliwe z wózkiem Quinny Zapp.

2019-02-11
Wózek dziecięcy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia dla młodych rodziców. Ciężko zabrać swoją pociechę na spacer, jeśli musicie mierzyć się z ciężkim lub niewygodnym modelem, który po pierwszych tygodniach użytkowania będzie do wymiany. Zachęcamy więc wszystkich do tego, by dokładnie przemyśleli swoją inwestycję, ponieważ czasem nieco więcej przeznaczonych środków na zakup, to pośrednia oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

Dziś chcemy przedstawić Wam Quinny Zapp, czyli serię, która powinna spełnić oczekiwania wszystkich wymagających grup – mowa oczywiście o dzieciach, ponieważ powinny mieć one dostęp do najlepszych narzędzi, które zapewnią im komfortowy rozwój i bezpieczeństwo. Pamiętajcie także o tym, że na spacer koniecznie musicie wychodzić ze swoimi dziećmi codziennie, dlatego nie łudźcie się, że tani lub używany wózek spełni swoje zadanie.

Quinny Zapp – 3 dostępne wersje

Producent oferuje swoim klientom 3 ciekawe rozwiązania. Warto przyjrzeć się im z bliska, by wiedzieć, który posiada najwięcej docenianych przez Was cech charakterystycznych.

Quinny Zapp Flex – określany mianem sprytnego.
Quinny Zapp Xpress – przedstawiony, jako zwinny.
Quinny Zapp Flex Plus – luksusowy model dla wymagających.

Który z nich spełni Wasze oczekiwania? Rozłożymy nieco wszystkie modele na części pierwsze w dalszych akapitach, a finalną decyzję będziecie musieli podjąć samodzielnie. Wszystkie produkty od firmy Quinny są wykonane w sposób maksymalnie precyzyjny i z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości – nie bez powodu można znaleźć tak dużą ilość pozytywnych opinii od zadowolonych użytkowników.

Quinny Zapp Flex – ogromne możliwości i masa dodatków


Produkt może być wykorzystywany dla dzieci od urodzenia, ponieważ wózek może zostać ustawiony w pozycji gondoli. Dodatkowe adaptery udostępniają możliwość stosowania go w formie fotelika dla najmłodszych, co z pewnością przypadnie do gustu osobom, które chcą zaoszczędzić miejsce w domu i aucie. Od 6 miesiąca, siedzisko można zamontować w formie spacerówki, jednak pociecha wciąż będzie przodem do rodzica – od pierwszego roku ustawienie może zostać finalnie zmienione i dziecko otrzyma swoją pierwszą spacerówkę. Warto wspomnieć, że model Zapp Flex udostępnia też wykorzystanie wkładu Cocoon.

Quinny Zapp Xpress – wciąż dużo opcji

O ile w modelu Zapp Flex było dostępnych 5 opcji ustawienia, to Zapp Xpress oferuje już jedynie 3 – co wcale nie wyklucza, że dany model będzie mniej satysfakcjonujący. Również może zostać on ustawiony w pozycji gondoli, przodem w kierunku jazdy i służyć jako fotelik.
Wózek Quinny Zapp Flex Plus – dla klientów stawiających na luksus.
Chociaż funkcjonalność jest ta sama, co w przypadku modelu Zapp Flex, to produkt z dodatkowym Plusem oferuje nieco inną konstrukcję. Obydwa są wygodne i niezawodne, lecz pełna rączka i cztery koła zamiast trzech, mogą być nieco bardziej satysfakcjonujące dla niektórych osób. Czy warto wybrać opcję Plus? Tę decyzję pozostawiamy Wam, gdyż według nas są one tak samo dobre, lekkie, zwrotne i niezawodne.
pixel