Quinny

22

Miłośnikom wózków dziecięcych o nowoczesnej konstrukcji, wyróżniających się doskonałą jakością wykonania, atrakcyjnym wyglądem i tym, co najważniejsze, czyli wysokim komfortem codziennej obsługi, dedykujemy bogaty asortyment produktów holenderskiej marki Quinny Moodd – firma specjalizująca się w produkcji akcesoriów dziecięcych, obecna na rynku od 1950 roku, znana i ceniona z oryginalność projektów i profesjonalnego wykonawstwa.

Charakterystyka wózków Quinny Moodd

Jedną z głównych specjalności holenderskiej firmy są wózki dziecięce i dedykowane im akcesoria tj. gondole do wózków, folie przeciwdeszczowe, parasole, uchwyty specjalistyczne do pałąków, same pałąki i wiele innych. Wózki Quinny Moodd dostępne są w bogatym wyborze typów. W sprzedaży znaleźć można wózki głębokie tej marki, w tym ich wielofunkcyjne wersje oraz lekkie spacerówki dedykowane nieco starszym dzieciom, które samodzielnie już siedzą.

Jedną z najpopularniejszych wersji spacerówek Quinny Moodd są trójkołowe modele wózków z szerokim, podwójnym kółkiem w przedniej części wózka. Prowadzenie wózków o tego typu konstrukcji jest niezwykle wygodne (mniej punktów podparcia to mniejsze tarcie) i w pełni bezpieczne (zastosowanie pojedynczego koła w przedniej części wózka nie wpłynęło w sposób negatywny na jego stabilność). Dzięki zastosowaniu trzech kółek wózki Quinny są lżejsze od klasycznych konstrukcji oferowanych przez konkurencyjne firmy i łatwiej się je prowadzi.

Co warto dokupić do wózka Quinny?

Korzystając z oferty sklepu babyhit.pl, prócz oryginalnych wózków spacerowych tej holenderskiej marki, można zaopatrzyć się również w dodatkowe akcesoria zwiększające funkcjonalność wózka oraz w części zamienne do wózków tj. kółka czy pałąki. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy m.in. duży wybór oryginalnych śpiworów dziecięcych Quinny Moodd, które zabezpieczą niemowlę przed wychłodzeniem podczas spaceru zimą, funkcjonalne, bezpieczne i wygodne gondole do przenoszenia i przewożenia dziecka, a także osłony przeciwdeszczowe na wózek i wiele więcej. Zapraszamy do przyjrzenia się dostępnym produktom i zakupu ich wybranych rodzajów.

Stawiasz na jakość wykonania i zależy ci na wyposażeniu najlepszej jakości, która zagwarantuje bezpieczeństwo twoim pociechom oraz komfort użytkowania w czasie każdego spaceru? Quinny to nie tylko futurystyczny design dla nowoczesnych rodziców, którzy stawiają na innowacyjność i zaawansowanie technologiczne produktów, to również precyzja wykonania, materiały najwyższej klasy i połączenie eleganckiego wyglądu.

Wózek Quinny Moodd

Każdy wózek Quinny charakteryzuje się systemem błyskawicznego składania i rozkładania, co z pewnością zostanie docenione przez wszystkich klientów, natomiast lekkość konstrukcji, zapewni satysfakcję w czasie transportu i codziennej eksploatacji.

W naszym sklepie każdy klient znajdzie produkt, który będzie spełniać wszystkie jego oczekiwania – postaw na sprawdzone rozwiązania, jak setki tysięcy klientów na całym świecie od 1950 roku! Quinny to wyjątkowa holenderska jakość, tradycja i innowacyjność, która widoczna jest we wszystkich wózkach, gondolach i elementach wymiennych.

Zobacz również:

Wózki dziecięce
    pixel