LITTLE TIKES

11

Skorzystaj z innowacyjnych zabawek interaktywnych i produktów ogrodowych od Little Tikes i poznaj propozycje, które wyselekcjonowaliśmy z myślą o potrzebach Twojego szkraba w Babyhit.pl. Little Tikes to producent wysokogatunkowych zabawek ogrodowych (tj. różnego rodzaju domki lub lekkie zjeżdżalnie z tworzyw sztucznych) i produktów zapewniających wielogodzinną zabawę (tj. roboty i wielofunkcyjne zegarki). Sprawdź i poznaj dostępne propozycje w tej kategorii. Little Tikes to wybór, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania oraz potrzeby.

Little Tikes – ponad 50 lat doświadczenia gwarancją satysfakcji dzieci oraz rodziców

Firma Little Tikes powstała w 1970 roku. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu poznała ona realne potrzeby oraz oczekiwania dzieci oraz rodziców, zapewniając im produkty najwyższej jakości. Najlepszym dowodem na to, że asortyment od Little Tikes spełnia wszystkie oczekiwania dorosłych, zapewniając szkrabom wielogodzinną zabawę jest fakt, że jest to producent o międzynarodowych zasięgach. Zabawki Little Tikes można więc spotkać w sklepach na całym świecie, a Babyhit.pl to miejsce, w którym wyselekcjonowaliśmy z myślą o Tobie mnóstwo fantastycznych propozycji.

Najlepszym przykładem popularności zabawek Little Tikes jest czerwono-żółty samochód Cozy Coupe®. Uznawany jest on za ikonę wśród zabawek. Cieszy się on uznaniem dzieci od rodziców od prawie 30 lat i został dostarczony do wielu milionów dzieci na całym świecie!

Siedziba Little Tikes znajduje się Hudson, Ohio. Mimo to zakłady produkcyjne zostały rozlokowane na całym świecie – również w krajach Europejskich i Azjatyckich. Little Tikes stawia na zabawki dla wielu kategorii, zapewniając rozrywkę dzieciom w zróżnicowanym wieku. Wśród propozycji, które czekają na Ciebie w Babyhit.pl, znajdziesz m.in. asortyment:
- dla małych dzieci,
- dla niemowląt,
- centra aktywności,
- zabawki muzyczne,
- zabawki sportowe,
- samochody do zabawy,
- zabawki do jeżdżenia,
- piaskownice,
- zabawki do zabawy na świeżym powietrzu,
- place zabaw,
- meble dziecięce.

    pixel