Safety 1st

11

Bezpieczeństwo dzieci powinno być najważniejsze dla rodziców i opiekunów. Doskonale zdają sobie z tego sprawę specjaliści marki Safety 1st, która jest liderem jakości w branży zabezpieczeń zaprojektowanych i wyprodukowanych z myślą o najmłodszych pociechach. My zaufaliśmy firmie Safety 1st wiele lat temu. Dziś mamy pewność, że była to słuszna decyzja, która pozwoliła nam chronić nasze pociechy. Mamy więc pewność, że wszystkie dostępne akcesoria spełnią również Twoje potrzeby i pomogą w eliminacji wszelkich zagrożeń. Sprawdź, co na Ciebie czeka już teraz.

Dlaczego warto zabezpieczyć otoczenie dziecka jeszcze przed narodzinami?

Pociechy od pierwszych dni swojego życia chcą poznawać świat i swoje nowe otoczenie. Ich ciekawość i wyobraźnia nieustannie pcha je do przodu i każe zaglądać tam, gdzie jeszcze nie były. Rodzice i opiekunowie nie są natomiast w stanie obserwować każdy ich krok przez całą dobę. Warto więc zadbać o to, by wyeliminować potencjalne zagrożenia jeszcze przed tym, nim staną się one niebezpieczne. Safety 1st zapewnia dostęp do wielu inteligentnych rozwiązań, które mają w tym pomóc.

Safety 1st – marka tworzona od lat 80-tych

Firma Safety 1st to amerykański producent zabezpieczeń stworzonych z myślą o dzieciach. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1984, gdy na rynek wypuściła naklejki na auto Baby on board – będące hitem sprzedaży do tej pory. Pod koniec lat 80-tych założyciel marki Safety 1st Michael Lerner doszedł jednak do wniosku, że rodzice i opiekunowie muszą także mierzyć się z niebezpieczeństwem w mieszkaniach. Stworzył on więc serię akcesoriów, które eliminują poszczególne zagrożenia w domach. Po prawie 40-latach mamy dziś dostęp do ogromnej ilości produktów, które wciąż pomagają rodzicom w opiece nad maluchami na całym świecie – o czym świadczy imponująca ilość pozytywnych opinii od zadowolonych konsumentów.

Zastanawiasz się nad tym, które akcesoria i produkty Safety 1st wybrać? Skontaktuj się z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy w skompletowaniu zestawu dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

    pixel