Tega

60

Ciężko wyobrazić sobie pierwsze lata dziecka bez zestawu akcesoriów, które przystosowane będą do jego możliwości. Tega to popularny producent wyposażenia, zapewniający młodym rodzicom i opiekunom wysokogatunkowe komponenty wspierające podstawowe codzienne czynności (tj. kąpiele noworodków, czy załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych przez nieco starsze pociechy). Przekonaj się, jak wiele produktów sygnowanych logo marki Tega czeka na Ciebie w Babyhit.pl i zobacz, czemu warto stawiać na asortyment tej firmy!

Kompletny zestaw wyposażenia dla niemowląt, czyli asortyment Tega dla najmłodszych

Dzieci na różnych etapach swojego życia mają zróżnicowane potrzeby. Z każdym miesiącem ich organizm się rozwija i przystosowuje do coraz nowszych możliwości. Warto więc zapewnić pociechom to, co pomoże im w procesie dorastania w danym momencie. Tega to polski producent wyrobów plastikowych i tekstylnych dla najmłodszych, który na podstawie wieloletniego doświadczenia przystosował swój asortyment do poszczególnych kategorii wiekowych dzieci. Znajdziesz więc w naszej ofercie takie elementy wyposażenia, jak np.:

  • plastikowe nocniki i podnóżki;
  • wygodne i bezpieczne wanienki;
  • delikatne i miękkie okrycia kąpielowe;
  • leżaczki i foteliki kąpielowe;
  • przewijaki i uniwersalne podstawki.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą produktów marki Tega w Babyhit.pl. Potrzebujesz wsparcia zakupowego? Zespół naszych specjalistów jest do Twojej dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wspólnie znajdziemy zestaw perfekcyjnie dopasowanych komponentów i pomożemy zrealizować zamówienie krok po kroku.

Tega – Jakość tworzona z myślą o dzieciach

Marka Tega to polski producent wyposażenia dla dzieci, który może pochwalić się imponującym doświadczeniem. Firma zajmuje się produkcją wyrobów plastikowych i tekstylnych dla najmłodszych od ponad 30 lat (od 1990 roku w branży). Przez ten czas wielokrotnie udowodniła swoją dbałość o szczegóły, bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania maksymalizujące komfort. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że wszystkie kluczowe wyroby firmy Tega zostały odznaczone prestiżowym certyfikatem TUV Rheinland.

pixel