Thermobaby

22

Innowacyjna technologia i ciekawe pomysły pomagają nam w codziennych obowiązkach. Biorąc pod uwagę ilość pracy, którą musimy wkładać w opiekę nad dzieckiem, warto czasem pomóc sobie przy pomocy dostępnych rozwiązań. THERMOBABY to wiele przydatnych narzędzi. Pomogą rozwiązać wiele problemów, ale także ułatwią i przyspieszą standardowe czynności. Chcesz przekonać się o tym, jak wiele opcji czeka na Ciebie w ofercie sklepu Babyhit.pl? Nie zwlekaj i już teraz wybierz zestaw, bez którego organizacja dnia codziennego będzie o wiele trudniejsza!

THERMOBABY – zestaw narzędzi przydatnych podczas opieki nad dzieckiem

Projektanci THERMOBABY zadbali o to, by w ich asortymencie można było znaleźć wszystkie niezbędne komponenty do karmienia – od klasycznych talerzyków (z tworzywa sztucznego, które nie ulegną zniszczeniu), po fotelik na krzesło, dzięki któremu posiłki będą wygodniejsze i bezpieczniejsze. Z wyjątkiem tego do dyspozycji rodziców i opiekunów są wygodne wanienki i krzesełka do kąpieli, które ułatwią ten stresujący dla młodych rodziców moment. Sprawdź zatem, jakich elementów wyposażenia Ci brakuje i skompletuj przydatny zestaw komponentów. Gwarantujemy, że każdy znajdzie w tej kategorii propozycje dla siebie i swojego szkraba.

Bezpieczeństwo i niezawodność to gwarancja zadowolenia

Wszystkie produkty dostępne w ofercie THERMOBABY wykonane są z wyselekcjonowanych tworzyw i z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze detale. Świadczą o tym certyfikaty jakości i atesty, które potwierdzają dostosowanie wyrobów do najsurowszych norm UE.

THERMOBABY to ceniona na całym świecie francuska firma założona w 1949 roku. Jej bezapelacyjnym sukcesem na skalę światową, który dosłownie zmienił świat młodych rodziców jest fakt, że to właśnie THERMOBABY stworzyło pierwszy podgrzewacz do butelek.

Masz pytania odnośnie produktów THERMOBABY? Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wspólnie znajdziemy wysokiej jakości rozwiązania, dopasujemy właściwy model i pomożemy w ostatecznej finalizacji zamówienia.

    pixel