Titanium Baby

6

Prezentujemy parasole TITANIUM BABY. Nie czekaj i poznaj propozycje, które zaprojektowane i wykonane zostały z myślą o Twoich pociechach przez najlepszych ekspertów na świecie. W Babyhit.pl znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować.

Parasole TITANIUM BABY – ochrona przed każdą pogodą

Każdy rodzic ma zupełnie inne potrzeby względem zakupionego wyposażenia. Należy jednak pamiętać o tym, że spacery są nieprzewidywalne i należy przygotować się na to, że słoneczne popołudnie może zakończyć się silnym wiatrem i deszczem. Standardowy parasol może w takich chwilach okazać się słaby lub niewystarczający. Parasole TITANIUM BABY perfekcyjnie sprawdzają się zarówno w sytuacji, w której trzeba chronić siebie oraz malucha przed słońcem, deszczem, wiatrem, jak i opadami śniegu.

Wysoka jakość wykonania i ponadprzeciętna wytrzymałość parasoli TITANIUM BABY gwarantują, że poradzą sobie one w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Wszystko za sprawą wysokogatunkowych materiałów i starannego wykonania – co widać po najdrobniejszych detalach konstrukcji parasola.

Poznaj propozycje parasoli od TITANIUM BABY

Zadbaliśmy o różnorodność, przygotowując wiele interesujących wariantów od marki TITANIUM BABY. Parasole gwarantują filtr UV 50, co gwarantuje ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi do 98%. Dodatkowo mają one średnicę 70 cm i uniwersalny system montażowy do wózków. Gdyby tego było mało, parasole TITANIUM BABY oferują 2-stopniowa regulacja pochylenia na stelażu oraz regulacja w uchwycie, która daje możliwość odchylenia pod wybranym kątem. Więcej szczegółów znajdziesz w szczegółowym opisie, który dostępny jest w karcie produktu.

Kompletujesz zestaw wyposażenia i zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich parasoli marki TITANIUM BABY? Wszystkie przydatne informacje na temat dostępnych opcji czekają w karcie produktu. Gdyby jednak okazały się one niewystarczające, wspólnie z zespołem Babyhit.pl służymy pomocą i wsparciem zakupowym. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

    pixel