Quut

18

Plaża to dla dzieci ogromna piaskownica z dodatkowym dostępem do wody. Jest to zatem doskonały plac zabaw z nieograniczonym potencjałem – zwłaszcza gdy szkraby mają dostęp do wielu zabawek i akcesoriów, które pozwolą im wykorzystać potencjał dostępnych możliwości. Poznaj asortyment firmy Quut i zapewnij dzieciom wyposażenie plażowe, dzięki któremu zabawa nabierze jeszcze więcej koloru! W Babyhit.pl znajdziesz wiele fascynujących propozycji. Skompletuj zestaw jeszcze przed wakacjami.

Quut – zabawki odkrywające nowy wymiar plaży

Quut to firma pochodząca z Belgii. Swoją historię rozpoczęła ona w 2012 roku i została stworzona przez znaną agencję projektową, zajmującą się wprowadzaniem innowacyjnych produktów i kreowaniem wizerunku światowych marek. Słynie ona przede wszystkim z produkcji akcesoriów plażowych i kąpielowych dla dzieci. Dzięki ich produktom plażowanie staje się jeszcze większą przygodą.

Produkty Quut szybko zyskały uznanie wśród klientów. Rodzice i opiekunowie mają coraz większą świadomość tego, jak jakość zabawek wpływa na bezpieczeństwo szkrabów. Quut na przestrzeni lat zdobywał wiele nagród i wyróżnień branżowych za odkrywcze, designerskie i inteligentne rozwiązania. Jest to zatem dowód na to, że prezentowane zabawki oraz akcesoria spełnią również potrzeby Twojego maluszka. Sprawdź komponenty, których nie może zabraknąć w Twojej torbie!

Zabawki i akcesoria Quut są przyjazne dla środowiska i nie zawierają BPA, lateksów i ftalanów. Podlegają one też recyklingowi. W procesie produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały i surowce (tj. specjalne biodegradowalne kleje). Dzięki temu asortyment Quut spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa i ekologii.

Zabawki Quut to nie wszystko, co mamy do zaoferowania w Babyhit.pl. W pozostałych kategoriach znajdziesz mnóstwo innych alternatyw, które wyprodukowane zostały zgodnie ze standardami jakości. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z naszego wsparcia. Udzielimy odpowiedzi i zapewnimy wsparcie zakupowe – niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś.

    pixel