REER

17

Firma ReeR to niemiecki producent akcesoriów zabezpieczających dom przed dziecięcą ciekawością. Chroń swoje pociechy przed zagrożeniami i zadbaj o to, by codzienne odkrywanie świata oraz najbliższego otoczenia było dla nich bezpieczne. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze wszystkimi komponentami ReeR, które czekają na Ciebie w tej kategorii sklepu Babyhit.pl.

Zabezpiecz swój dom z akcesoriami ReeR

Bezpieczeństwo pociech to priorytet dla rodziców i opiekunów dzieci w każdym wieku. Okres dojrzewania i dorastania to czas ciekawości oraz zdobywania nowych doświadczeń. Pociechy już od pierwszych miesięcy swojego życia są bardzo ciekawskie i zdobywają każdego dnia szereg nowych bodźców – sprawdzając przy tym swoje niezwykle kreatywne pomysły i zaspokajając potrzebę poznawania otoczenia. Zadaniem dorosłych jest zatem ochrona ich przed zagrożeniami. Wykorzystując w tym celu akcesoria marki ReeR, o wiele łatwiej wyeliminować wszelkie ryzyko, kontrolując dostęp szkrabów do różnych części domu, mebli lub wyposażenia.

ReeR przygotowało z myślą o dorosłych i dzieciach również akcesoria oraz narzędzia, które wspierają codzienność całej rodziny. Należą do nich m.in. takie komponenty jak:
- słuchawki ochronne wytłumiające z gumką (doskonale sprawdzają się one w miejscach, w których może być zbyt głośno dla noworodka, np. na różnego rodzaju dworcach itp.);
- organizery samochodowe (umożliwiające bezpieczne i wygodne przechowywanie wszystkich przydatnych elementów wyposażenia);
- lampki nocne z czujnikiem światła.

To oczywiście nie wszystko. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych produktów? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycjami ReeR w naszej ofercie. Wszystkie szczegóły dotyczące prezentowanych komponentów dostępne są w opisach.

Sięgnij po produkty ReeR dostępne w ofercie Babyhit.pl i nie marnuj czasu. Otrzymujesz od nas gwarancję satysfakcji z wyboru i asortyment od najlepszych producentów w branży. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę internetową naszego sklepu, a kurier dostarczy wybrany asortyment prosto pod wskazany adres.

    pixel