phil&teds

40

Zapewnij dzieciom to, co dla nich najlepsze. Wybierając asortyment marki Phil&Teds, inwestujesz w asortyment z najwyższej półki – co zapewnia nie tylko niezawodność, ale i bezpieczeństwo oraz komfort dzieci w każdym wieku. O klasie wyrobów Phil&Teds świadczą nie tylko pozytywne opinie zadowolonych klientów, ale i wiele branżowych nagród, wyróżnień oraz certyfikatów. Nie czekaj więcej i dołącz do grona zadowolonych użytkowników. W Babyhit.pl czeka na Ciebie mnóstwo fantastycznych propozycji.

Phil&Teds – asortyment dla dzieci najwyższej jakości dostępny na wyciągnięcie ręki

Informacja o przyjściu na świat nowego członka rodziny, to ogromne wydarzenie dla młodych rodziców. Muszą się oni w końcu odpowiednio przygotować, by niczego nie zabrakło dziecku od narodzin. Z czasem niezbędne będą inne elementy wyposażenia, które zostaną dostosowane do wieku dojrzewającego szkraba. Zadbaj więc o to, by na każdym etapie Twoja pociecha była bezpieczna i wybierz asortyment marki Phil&Teds. W tej kategorii przygotowaliśmy wiele rozwiązań, dzięki którym zarówno codzienne spacery, jak i transport autem będą o wiele wygodniejsze oraz bezpieczniejsze (zarówno dla dorosłych, jak i pociech).

Firma Phil&Teds może pochwalić się wieloma nagrodami branżowymi. Świadczą one o tym, że ich produkty zostały docenione nie tylko przez użytkowników, ale także przez branżowych ekspertów. Dumą Phil&Teds jest nie tylko doświadczenie, ale i fakt współpracy z wieloma wybitnymi inżynierami projektującymi innowacyjne rozwiązania dla dzieci oraz ich rodziców – sprawiając tym samym, że codzienne obowiązki stają się o wiele prostsze w realizacji.

Przez 25 lat obecności na rynku, Phil&Teds stworzyła asortyment, który znaleźć można na całym świecie. Produkty sygnowane ich logo dostępne są na ponad 40 rynkach i w ponad 1000 sklepów. W Babyhit.pl my również zaufaliśmy Phil&Teds wiele lat temu. Dziś mamy pewność, że była to odpowiednia decyzja. Wyposażenie sygnowane ich logo spełni wymagania najbardziej wymagających rodziców, opiekunów i szkrabów.

pixel