Naif

3

Firma Naif powstała z inicjatywy dwóch młodych mężczyzn, którzy zostali rodzicami w 2013 roku, gdy odkryli oni, że produkty do pielęgnacji ich pociech zawierają w składzie szkodliwe substancje. Postanowili oni wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć linię kosmetyków dla niemowląt, które będą w pełni bezpieczne dla delikatnych organizmów noworodków. Tak narodziła się marka Naif. My dziś możemy ją zaoferować rodzicom i opiekunom stawiającym na zdrowie swoich pociech. Sprawdź propozycje dostępne w tej kategorii sklepu Babyhit.pl i skorzystaj z propozycji, które docenili zatroskani rodzice na całym świecie.

Kosmetyki Naif – dla dzieci od pierwszych dni ich życia

Szkraby od pierwszych chwil po narodzinach zasługują na to, co najlepsze. Marka Naif nie zapomina jednak o drugiej najważniejszej osobie, dzięki której przyszły one na świat – oczywiście o mamach. Dzięki Naif nie muszą one już zastanawiać się nad wyborem kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych, spędzając wiele godzin przy sklepowych półkach i analizując każdy skład z osobna. Wystarczy sięgnąć po produkty dostępne w tej kategorii naszego sklepu.

Produkty Naif zostały opracowane przez najlepszych ekspertów w branży i wyprodukowane w Holandii. W ich skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki (tj. olej z nasion bawełny), zapewniając hipoalergiczność i łagodne działanie dostosowane do potrzeb noworodków i młodych dzieci.

Dbamy o to, by produkty oferowane w Babyhit.pl spełniły oczekiwania rodziców, opiekunów i dzieci. Wyselekcjonowaliśmy więc najwyżej propozycje pielęgnacyjne marki Naif i połączyliśmy je z atrakcyjnymi cenami – tworząc w ten sposób ofertę przystosowaną do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Pamiętamy również o tym, że młodzi rodzice nie mają dużo wolnego czasu, który skupiają z pełnym zaangażowaniem na potrzebach swojego szkraba. Służymy więc kompleksowym wsparciem zakupowym – niezależnie od tego, na jakim etapie kompletowania lub realizacji zamówienia jesteś. Wystarczy się z nami skontaktować. Kurier natomiast dostarczy wybrany asortyment prosto pod wskazany adres. Nie musisz więc nawet wychodzić z domu!

      pixel