Toyz

24

Dzieci od pierwszych miesięcy swojego życia rozwijają się w niezwykle szybkim tempie. Młodzi rodzice nie zdążą się spostrzec, gdy ich maluch będzie już raczkować i próbować wstawać o własnych siłach, stawiając pierwsze kroki. Chodziki TOYZ mogą im pomóc w tym procesie, ułatwiając rozwój mięśni i całego organizmu – dzięki czemu pociechy szybciej zdobędą nowe umiejętności. Sprawdź, co mamy do zaoferowania i poznaj asortyment sygnowany logo marki TOYZ.

Jeździki TOYZ dla dzieci w różnym wieku

Gdy dziecko dopiero zaczyna samodzielnie stawiać kroki, potrzebuje odpowiedniego wsparcia. Jeździki dostosowane do jego wzrostu i możliwości pomogą mu przemieszczać się nie tylko po domu, ale i podwórku – oczywiście w zależności od wybranego modelu, który musi być dostosowany do wieku i możliwości pociechy. Jeździki TOYZ to konstrukcje, które przystosowane zostały zarówno do zdolności szkrabów stawiających pierwsze kroki, jak i kilkulatków, które doskonale radzą sobie już z poruszaniem się o własnych siłach. Świetnym tego przykładem są m.in. Toyz Chodzik Aloha 3w1 dla najmłodszych i Toyz Raptor Mini dla nieco starszych szkrabów.

Jakość na pierwszym miejscu, czyli TOYZ dla najmłodszych

Dzieci nie są świadome tego, że nieostrożne traktowanie zabawek może doprowadzić do ich zniszczenia. Zazwyczaj testują one wytrzymałość swojego wyposażenia z nieskrywaną fascynacją. Warto więc mieć świadomość tego przy zakupach jeździków, które prawdopodobnie będą mieć stosunkowo częsty kontakt z różnego rodzaju przeszkodami – np. ścianą lub meblami. Warto więc wybrać jeździki TOYZ, które wyprodukowane są z elastycznych i wytrzymałych materiałów.

Potrzebujesz wsparcia przy realizacji zamówienia lub wyborze odpowiedniego chodzika TOYZ? Skorzystaj z naszego wsparcia i skontaktuj się z zespołem Babyhit.pl. Z przyjemnością zapoznamy się z Twoimi indywidualnymi potrzebami i na podstawie udzielonych informacji pomożemy wybrać asortyment. Dzięki temu Twój wybór będzie szybki i maksymalnie satysfakcjonujący.

    pixel