
Łatwy zwrot towaru
Kup na raty
Oto drewniany Bujak Montessori, niezwykła zabawka dla dzieci, która stymuluje ich wyobraźnię i rozwija różnorodne umiejętności. Ten innowacyjny bujak może być używany w dwóch ustawieniach: jako klasyczna huśtawka lub jako most. Jego zastosowania są ograniczone jedynie przez dziecięcą kreatywność.


Bujak Montessori może służyć jako element toru przeszkód, miejscem relaksacji, czy też przestrzenią do aktywnego spędzania czasu, zwłaszcza podczas ponurych miesięcy. Regularna zabawa na bujaku przyczyni się do poprawy koordynacji ruchowej, szybkości, efektywności oraz rozwoju psychomotorycznego dziecka.
Bujak Montessori to świetny dodatek do każdego dziecięcego pokoju, a także alternatywa dla plastikowych zabawek. Sprawdzi się jako oryginalny prezent.
Zalety produktu:
Zaokrąglone i wyszlifowane krawędzie – chronią dziecko przed zranieniem
Laminowane elementy – łatwe do utrzymania w czystości
Prosty i uniwersalny design – pasujący do większości wnętrz
Certyfikowane materiały
Produkt Polski. Wyprodukowany i zaprojektowany w polskiej rodzinnej firmie z najwyższa starannością i w trosce o najlepsze materiały.
Łatwy montaż
W skład zestawu wchodzi:
✅ Certyfikowany Bujak Montessori wykonany z drewna od polskich dostawców.
✅ Bardzo wygodna poduszka na bujak.
✅ Zjeżdżalnia/Drabinka do bujaka (2w1).


Zalety Poduszki:
✅ Wykonana z materiałów wysokiej jakości w polskiej szwalni (Produkt Polski)
✅ Idealne do pokoju dziecięcego jako materacyk lub poduszka do bujaka
✅ Dopasowane do bujaków Montessori
✅ Niewielkie zabrudzenia z łatwością można usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki
✅ Wyprodukowane w Polsce
✅ Bezpieczny wkład dla alergików
✅ Dolna część poduszki jest wodoodporna
✅ Górna warstwa wykończona jest welurem
✅ Troczki uniemożliwiające przesuwanie się poduszki